Про компанію

Вже понад 10 років ТзОВ “Артбуд-Захід” виготовляє та реалізовує високоякісні та екологічно чисті будівельні та оздоблювальні матеріали під торговою маркою КАПРОЛ-УКРАЇНА. Підприємство робить акцент на виготовленні саме екологічно чистих та безпечних для здоров'я людини матеріалів, які за своєю якістю не поступаються,а в деяких випадках навіть перевищують рівень найкращих закордонних виробників. Історія підприємства бере свій початок із НУ “Львівська політехніка”, так як усі матеріали, що випускаються під ТМ КАПРОЛ-УКРАЇНА  були розроблені та випробовані саме тут. Підприємство і на сьогоднішній день веде активну співпрацю з НУ “Львівська політехніка”, маючи на базі НУ “Львівська політехніка” акредитовану науково-дослідну лабораторію, яка займається постійним контролем випущеної продукції та впровадженням в життя новітніх розробок. За час свого існування підприємство зарекомендувало себе надійним партнером,як для торгівельних та будівельно-ремонтних (монтажних) підприємств, так і для кінцевих споживачів - будучи для них відповідальним виробником, що виробляє матеріали із сировини провідних світових концернів, контролює якість, при цьому дотримуючись гнучкої цінової політики (пропонуючи завжди найнижчі ціни своїм клієнтам).

Під торговою маркою КАПРОЛ-УКРАЇНА виготовляється широкий асортимент професійних будівельних матеріалів для фасадів та інтер'єрів: серед них як матеріали, що вже за багато років позитивно зарекомендували себе, так і новинки, які ще тільки завойовують ринок та здобувають собі “ім'я”. Матеріали ТМ КАПРОЛ-УКРАЇНА були відзначені численними нагородами та дипломами,серед яких і найпрестижніша нагорода в Україні “ВИЩА ПРОБА”, яку підприємство отримало за високу якість фарб акрилових силіконових.

Наявність власних виробничих потужностей, багаторічний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів та комплектації будівельних об'єктів різного рівня, гнучка цінова політика, наявність товару на складі, індивідуальний підхід до кожного клієнта та професіноалізм співробітників дозволяє нам задовільняти потреби роздрібних, дрібногуртових та великих компаній. Підприємство добре відоме на теренах Західної України та має ряд показових, виконаних об'єктів, перевірених часом, серед яких велика кількість приватних будинків, адміністративних споруд, церков та монастирів, комплекси багатоповерхових житлових будинків тощо.

Ми продовжуєм розвивати дилерську мережу і будемо раді співпраці з новими партнерами, які хочуть зекономити свої кошти при будівництві або реконструкції, але водночас використати якісні та еколочні будівельні матеріали. Співпраця з нами та наша репутація дає привід нашим замовникам рекомендувати нас та приходити до нас знову і знову.